Tayland kızları

tay-kizlariEvetttt, sanırım en ilgi çeken bölüme geldik:) Tamam otelleri, uçakları, biletleri anlattın ama kısa kes ve sadede gel diyenleri duyar gibiyim. peki bana nasıldır Tayland kızları ?

Tay kızları 2 yüzlü ve 10 karekterlidir. kimi zaman bir geyşa, sevgi kelebeği, aşk kadını ve tam bir hizmet kölesi gibidir ama kimi zamanda inanılmaz üçkağıtçı, sahtekar ve yere düşseniz bir tekmede o atacak cinstedir.

Tay kızlarının geneli minyon vücut tipindedir. yüzleri çok çok güzel olmasa bile sevimlidir. Vücutlarında 1 tek gram yağ bulamazsınız. selülit denen kadınların baş düşmanı olan şey, Tayland sınırları içine henüz girmemiştir. Çünkü hiç bir kadında selülit göremezsiniz. Vücutları atletik ve mermer gibidir.

Romantik olurlar ama aynı zamanda yılan gibi sinsidirler, aşk yaparken kendinizi kral gibi hissetmenizi sağlarla ama aynı zamanda numara yaptığını asla fark edemezsiniz:) çok entersan yapıları vardır.

Malum, Tayland fakir bir ülke ve ülkede bulunan kadınların malesef çoğunluğu para karşılığı aşk yapmaktadır. Masaj salonları adım başı sizi karşılar. Masaj salonu dediğime bakmayın. Her türlü hizmeti parası karşılığında alabilirsiniz. Limit ve sınır yok..E hal böyle olunca, Tayland’a gidipte kız arkadaş bulmak hiç problem değil. Yakışıklı olmanız bir şeyi değiştirmez. Cebiniz dolu ise, kral sizsiniz 🙂

Tayland bir sex turizm ülkesi. Dünyanın her yerinden milyonlarca insan Tayland’a akın eder. Bunu göz önüne alırsak, Tayland’ta gecelere akarken, mutlaka ama mutlaka ” şapkasız çıkmamak ” lazım. Korunmak lazım..

Tay kızlarının üçkağıt örneklerini, ileriki yazılarımda anlatacağım:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir